Project Description

Luigi Pagano

Luigi Pagano

Luigi Pagano

Grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Do Polski sprowadziła go… miłość.

Pochodzi z Neapolu i ma w sobie wszystko to, czego oczekiwalibyście po Włochu – radość, energię, otwartość. Luigi Pagano mówi, że jego serce wypełnia przede wszystkim miłość do poznanej 20 lat temu żony, Agnieszki i muzyka. To miłość sprowadziła go do Polski, a on sprowadził do Polski swoją muzykę. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Polakom przybliża światowe standardy oraz włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje. Robi to m.in. występując gościnnie w programie “Jaka to melodia”.

Jeśli poszukujecie muzyka, który umili czas Waszym gościom, zachowując przy tym najwyższy poziom artyzmu i profesjonalizmu – trafiliście doskonale. Zaproście Luigiego, a słońce i radość Italii przybędą wraz z nim!

Przykładowe tematy współpracy:

  • Bankiety i imprezy firmowe

Artysta zapewnia oprawę bankietów, ważnych uroczystości firmowych i innych kluczowych imprez na najwyższym, światowym poziomie. Umil swoim gościom czas, niech relaksują ich dźwięki klasyków – Franka Sinatry, Georga Michaela, Joe Cockera i najpiękniejszych włoskich przebojów. Wybierz szyk, klasę i smak!

  • Koncerty

Pełne energii, porywające i zapewniające doskonałą zabawę – takie są koncerty Luigiego Pagano! Ogromne doświadczenie i pasja sprawiają, że występy artysty na festiwalach, dniach miast czy lokalnych uroczystościach są zawsze niezapomnianym doświadczeniem. Uniwersalny repertuar sprawdza się zarówno na kameralnych scenach, jak i na dużych estradach.

Luigi Pagano

Galeria