Project Description

Agnieszka Rylik

Agnieszka Rylik

Agnieszka Rylik

Najbardziej utytułowana polska pięściarka. „Lady Tyson” Mistrzyni świata w boksie zawodowym, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick boxingu. Jako 17 latka zdobyła Mistrzostwo Świata seniorek.  W następnych latach najlepsza na świecie była jeszcze trzykrotnie. W 1994 roku sięgnęła po zawodowe Mistrzostwo Europy , a rok później po Mistrzostwo Świata. W latach 2000-2005 Agnieszka Rylik stoczyła 18 pojedynków, w boksie zawodowym wygrywając aż 17 z nich. Jako jedna z nielicznych kobiet na świecie walczyła w kultowych miejscach dla boksu, jak Madison Square Garden w NY czy Mandalay Bay w Las Vegas.
W 2002 roku zagrała trenerkę w filmie Superprodukcja. Była również bohaterką filmu dokumentalnego „48 godzin z życia kobiety” w reżyserii Igi Cembrzyńskiej.
Była związana z telewizją jako komentatorka sportowa. Jesienią 2005 została reporterką programu śniadaniowego Dzień dobry TVN, w którym prowadziła autorski cykl sportowy. Wcześniej współpracowała też m.in. z redakcją sportową TVP. Współprowadziła program rozrywkowy TVN Turbo MMAster (2012)
Brała udział w programach rozrywkowych TVN: Taniec z gwiazdami (2005) i Agent – Gwiazdy (2017)
W 2017 roku wydana została jej książka autobiograficzna pt. „Nokaut. Historia bokserki”

Tematy najczęściej realizowanych wykładów:

  • Praca zespołowa – teambuilding
  •  Sport a media
  • Elementy samoobrony – fitboxing – warsztaty
  • Wystąpienia publiczne
  • Możesz wszystko tylko przestań się bać
  •  Stres: pomaga czy zabija

Możesz wszystko tylko przestań się bać.

-Agnieszka Rylik

Agnieszka Rylik

Galeria